• +38 (093) 761-43-43 +38 (066) 030-01-23

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Варіанти виготовлення вертикальних жалюзі 

На відміну від горизонтальних жалюзі, маючих більш жорсткі розмірні обмеження, вертикальними конструкціями можливо оформлення пройому площею до 20 м2. Ширина ламелів – 89 мм. В залежності від матеріалу вони можуть блокувати світло повністю або лише приглушати його. Цей фактор також впливає на можливості дизайну та особливості застосування: 

Тканинні жалюзі найбільш популярні. Ламелі просякнуті пиловідштовхуючим складом, тому вони рідко потребують очищення та надовго зберігають початковий вигляд. Асортимент тканин та їх відтінків дійсно величезний – від нейтральних до насичених, від напівпрозорих до блекаут. Це універсальний варіант як для житлових, так і для офісних, комерційних, торговельних та інших приміщень.

Мультифактурні вертикальні жалюзи – вибір любителів індивідуальних рішень. Ламелі складаються з комбінації тканинних чи пластикових вставок різноманітних відтінків та навіть степенів прозорості, за рахунок чого дизайн виробів вигідні відрізняється на фоні стандартних. 

Мультифактурні жалюзі

Мультифактурні вертикальні жалюзі найкраща альтернатива шторам. Вони практичні, виконують захисну функції та відмінно доповнюють будь-який інтер’єр, вони можуть бути на 100% унікальними і їх дизайн буде неповторним.  Конструкція: алюмінієвий ка...

Детальніше

Вертикальні жалюзі

Вертикальні тканинні жалюзі – дозволяють вам правильно відрегулювати світові потоки, сховатися від сторонніх очей, а також візуально розширити простір.  Конструкція складається із: алюмінієвого профілю з вертикальними тканинними ламелями спеціа...

Детальніше
×

Розрахувати вартість

Натискаючи кнопку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

×

Оформити замовлення
Натискаючи кнопку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності