• +38 (093) 761-43-43 +38 (066) 030-01-23

Питання та відповіді

Часто задавані питання:

Відповідь:

Ціна пластикових вікон багато в чому залежить від якості комплектуючих: профільної системи, фурнітури і склопакету. Занадто низька ціна на пластикові вікна повинна насторожити споживача. Вікна купуються на довгий час, якщо ви не збираєтесь повторювати покупку через 1 – 3 роки, обирайте вікна ПВХ не тільки за ціною, але й зверніть увагу на якість виробів. 

Зверніть увагу при купівлі на такі фактори. Скільки років на ринку компанія, що пропонує вікна, чи є вона виробником. Які гарантії встановлені на вироби та монтаж. Чи є у компанії всі необхідні сертифікати відповідності.

Відповідь:

Для виробництва вікон вже протягом 18 років ми використовуємо найякісніші комплектуючі від виробників зі світовим ім’ям, що мають бездоганну репутацію на ринку продажу вікон. Ми є одним із найбільших виробників вікон в Харкові та області. Обираючи вікна марки “ВікнаПарк”, ви можете бути впевнені, що продукція і сервіс будуть на найвищому рівні. 

Відповідь:

Ми виробляємо наступні види конструкцій з ПВХ: 

 • Стандартні білі пластикові вікна і двері; 
 • Арочні і фігурні (трикутні, трапецієподібні, прямокутні форми зі скошеними кутами, тощо.) вікна; 
 • Кольорові вікна більше тридцяти різних кольорів; 
 • Балконні, міжкімнатні та вхідні пластикові двері;
 • Пластикові перегородки.

Відповідь: 

Завітайте до нашого офісу продажів, зателефонуйте чи залиште заявку на сайті. Наші менеджери нададуть відповідь на всі ваші питання та прорахують усі необхідні конструкції. По узгодженню з вами буде назначений день приїзду замірника, який визначить точні розміри конструкцій, виявить реальний масштаб роботи та оголосить остаточну вартість скління. 

Договір на скління ви також укладаєте зі спеціалістом по заміру. Він є уповноваженим представником компанії. Після цього ваше замовлення йде на виробництво, на шостий день після укладання договору стандартні конструкції будуть доставлені вам в зручний для вас час. Монтаж здійснюється наступного дня. Зверніть увагу, що на нашому сайті ви можете одразу викликати майстра по заміру, минуя етап попереднього розрахунку.

Відповідь:

Монтаж та демонтаж вікон відноситься до будівельних робіт. Краще, якщо ви спочатку зміните чи встановите вікна, а вже потім виконаєте ремонт. Якщо ж ремонт вже зроблено, то наші спеціалісти будуть дуже уважно та обережно демонтувати старі конструкції.

Відповідь:

Часто буває, що договори та акти підписує прораб чи інший представник замовника (власника приміщення в якому встановлюють вікна). Це неправильно. Законодавством передбачено, що договір повинен підписуватися або самим замовником, або уповноваженим представником по довіреності. Якщо ви неочікувано забажаєте розірвати договір чи повернути кошти, – наприклад, виникне бажання перенести ремонт на інший місяць, то ми не зможемо повернути вам кошти. Якщо договір підписаний третьою особою, то її підпис засвідчує те, що сплачував він, а не фактичний замовник.

Відповідь:

Передплата складає 80% від всієї суми замовлення. 20%, що залишаються, замовник сплачує в день доставки та підписання сторонами Акту прийому-передачу конструкцій. 

Виготовлення пластикових вікон – це складна виробнича задача, при рішенні якої виробник та замовник повинні бути впевнені в професіоналізмі та надійності одне одного. Засоби, які списуються до початку виготовлення віконних конструкцій, є витратами, які необхідні для початку виробництва вікон (вартість профілів, склопакетів, фурнітури та ін.) і є гарантією платоспроможності клієнта.

Відповідь:

Уклавши договір зі спеціалістом по заміру, замовник отримує готові віконні конструкції на шостий день в завчасно обговорений термін. Монтажні роботи здійснюються наступного ж дня після доставки. 

Відповідь:

Виробник вікон надає замовнику гарантію з моменту підписання акту прийому-передачі виробів за умовою їх правильної експлуатації. 

Гарантійні терміни:

 • Профільна система Winbau– 5 років;
 • Профільні системи WDS – 5 років;
 • Профільні системи із алюмінію  – 3 роки;
 • Фурнітура – 3 роки;
 • Додаткова комплектація (ручки, накладки на петлі, відливи, відкоси, підвіконня) – 1 рік; 
 • Монтажні роботи – 5 років.

Підставою для звернення за гарантією є наявність договору, копії узгодженого замірного ласти, акта прийому-передачі виробів та акту виконаних робіт.

Відповідь:

Сучасні дерев’яні та пластикові вікна абсолютно ідентичні по всім характеристикам. Різниця лише в ціні. На даний момент, вікна ПВХ значно дешевше дерев’яних. Найчастіше задають питання про те, чи дихають пластикові вікна, на відміну від дерев’яних. Справа в тому, що за дихання матеріалу приймається продування, яке має місце в будинках, де все ще стоять старі дерев’яні вікна. Сучасні ж віконні конструкції, незалежно від матеріалу, в тому числі і дерев’яні, абсолютно герметичні, що дозволяє зберігати домашнє тепло та заощаджувати на електроенергії.

Для правильного підбору варіанту ваших дверей бажано завчасно зорієнтувати менеджера по вимогам до виробу: його функціональне призначення та місце розташування.

В залежності від цих факторів двері можна розділити на балконні, міжкімнатні та вхідні. Власне, найпростіша комплектація – у балконних дверей – це високе вікно з поворотно-відкидним механізмом. При невисокому (в випадку виходу на балкон) навантаженні двері відмінно працюють на вихід та провітрювання. 

Міжкімнатні двері несуть навантаження більше – проходимість значно вища, особливо в випадку офісних дверей. На раму тооді потрібен алюмінієвий поріг. Внаслідок значно більшої ширини та необхідності встановлення офісної ручки чи натискної гарнітури використовується більш потужна дверна стулка зовнішнього чи внутрішнього відкривання. 

Для початку необхідно визначити з яким кріпленням потрібні сітки. Це залежить від форми січення профілю стулки. На пряму стулку можна встановити сітку як на пластикових кишенях, розташованих по куткам, так і на притискачах к ущільнювачу – така сітка має спеціальну форму профілю – з крилом, яке щільно прилягає ззовні до стулки. Вікна ПВХ в Харкові, які мають фігурні стулки, потребують монтажу сіток тільки на кишенях. 

Далі, якщо у вас збереглись документи по замовленню вже встановлених нами вікон (договір, специфікація), бажано надати їх менеджеру, який по кресленням визначить необщхідні розмірі москітних сіток. Якщо ж документів немає, ви можете самостійно перевірити ширину та висоту світлового пройому при відкритій стулці та повідомити менеджеру чи, нарешті, просто викликати нашого спеціаліста для заміру. Також рекомендуємо широкий вибір вікон WDS Харків.

Якщо у вас є маленька дитина, то ви звичайно ж піклуєтесь про його безпеку. Особливо, якщо інколи доводиться залишати малюка одного в приміщенні, стає актуальним питання про те, щоб була можливість постійно провітрювати, при цьому дитина не змогла відкрити вікно повністю. 

Компанія ВікнаПарк пропонує рішення цього питання: спеціальний дитячий замок, який кріпиться знизу стулки та зачиняє її від повного відкривання при провітрюванні. При цьому дитина має можливість зачинити вікно, в випадку дощу чи сильного вітру. 

Додатково пропонуємо ручку з замком – при зачиненому замку ручка залишається непорушною, що захищає її від відкривання при закритій стулці.

Через наближення літнього періоду знову стає актуальним питання захисту від палючого сонця. Якщо ви вирішили замовити металопластикові вікна (в Харкові найкращі ціни – у компанії ВікнаПарк) для сонячної сторони, рекомендуємо використовувати спеціальне мультифункціональне скло Clima Guard Solar. Воно має не лише властивості енергозбереження в холодну пору року, а й відображення певного спектру теплових променів, що забезпечує надійний захист від сонця влітку. Пластикові вікна Харків

При цьому скло залишається повністю прозорим всередині, а зі сторони вулиці має ефект легкого рефлектору. Використання такого скла надає можливість заощаджувати в майбутньому як на прогріві, так і на кондиціюванні приміщення. 

Більш детально про властивості склопакетів з мультифункціональним склом можна прочитати тут. 

Звертайтесь до компанії ВікнаПарк і наші спеціалісти допоможуть правильно підібрати комплектацію для ваших майбутніх вікон в залежності від ваших потреб та побажань.

Найрозповсюдженіша “поломка”, через яку часто к нам звертаються клієнти – це так звана “випавша стулка”. Елемент фурнітури, який називається ножицями, при некоректному відкриванні стулки виходить зі свого паза та припиняє притискати стулку в верхній горизонтальній частині її периметру. 

Конструкція фурнітури передбачає, що всі маніпуляції з віконною ручкою потрібно здійснювати тільки при щільно притиснутій стулці. 

Якщо вам необхідно перевести стулку з положення провітрювання до відкривання, спочатку потрібно повернути її в зачинене положення (притиснути стулку вертикально до рами), і лише потім повертати ручку до горизонтального положення на відкривання. 

Якщо ви все ж почали повертати ручку не в зачиненому положенні стулки, то саме в цей момент ножиці вийдуть зі свого паза та стулка повисне на нижній петлі. 

Що потрібно зробити? Переведіть стулку до вертикального положення (щоб верхній кут стулки притулився до верхньої петлі), при цьму знайдіть на торці стулки в частині ручки зі сторони закривання блокатор відкидування (невеличка металічна деталь, яка в цей момент відведена в сторону відкритого пройому та пружини), приведіть її в вертикальне положення. Після цього, коли стулка вже в вертикальному положенні, повертаємо ручку донизу і ножиці самостійно встануть на місце.

 1. Де ваш будинок/квартира знаходиться територіально (Харків, Харківська область)? Материал, из которого построен дом (кирпичный, деревянный, панельный)?
 2. Чи присутні в замовленні вікна нестандартної форми (трикутні, трапецієподібні, круглі, арочні)?
 3. Чи вагомим критерієм є додаткова безпека вашого будинку (це актуально в випадку з останніми поверхами)?
 4. Які орієнтовані розміри вікна (ширина, висота)?
 5. Орієнтована глибина підвіконня та внутрішніх відкосів?
 6. Який вам потрібний тип відкривання стулок (поворотні, глухі, поворотно-відкидні)?
 7. На яку дату вікна повинні бути встановлені?
 8. На який день ви б хотіли викликати замірника (виклик безкоштовний!) для більш точного оцінювання?

Обов’язкові питання для замовлення лоджій

 • На якому поверсі ви плануєте встановити конструкцію? 
 • Чи є дах у вашої лоджії (актуально для верхніх поверхів)? 
 • Який матеріал парапету та бокових стін? 
 • Чи буде в майбутньому проводитися утеплення/обшивка стелі та стін?

Якщо ви не знайшли відповіді на ваше питання – заповніть заявку нижче і ми вам зателефонуємо:

FREE CONSULTATION

Get a Free Quote

Натискаючи кнопку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

400 тис. виготовлених
конструкцій
×

Розрахувати вартість

Натискаючи кнопку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

×

Оформити замовлення
Натискаючи кнопку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності